Vitali Vesterinen

On pikaaegse kogemusega tele- ja raadiosaatejuht ning (diktor) teksti lugeja. Tegemist on oma ala professionaaliga, kes on juhtinud lugematul
hulgal üritusi üle kogu Eesti.

Vitali on juhtinud

nii väiksemaid, hubasemaid üritusi kui ka rahvusvahelisi suurüritusi ning suudab seda teha eesti, vene ja inglise keeles. Õhtujuhti peetakse ürituse näoks, mistõttu näeb Vitali välja alati šikk ja elegantne, sõltumata sellest kas tegemist on pulma, juubeli, lõpetamise, stiilipeo või firmapeoga. Tal on meeldiv, sametine hääletämber, mis kõlab raadios ja televisioonis, aga ka kõigis kaubanduskeskustes üle Eesti, kuna Vitali on professionaalne diktor.

Kui soovid unustamatut pidu, mis on täis emotsioone ja mõnusat meeleolu, siis lihtsalt helista või kirjuta Vitalile!

info@vesterinen.ee

+372 520 26 14

Põnevad võistlused
Sädelev huumor
Meisterlik improvisatsioon
Autori skriptid

Teenused

Pulmapäev on kahtlemata see päev, mil pruutpaari emotsioonid on laes!

Enam kui 15-aastane kogemus ürituste korraldamisel. Valdab kolme keelt ja pakub teenust üle kogu maailma. Vitali on läbi viinud erineva mastaabiga üritusi 20-st kuni 1 000 inimeseni.

Meeskonnaüritus on mõeldud meeskonnavaimu tõstmiseks muutes kollektiivi lähedasemaks ja kokkuhoidvamaks.

Professionaalne lähenemine igale üritusele ja pikaajaline praktiline kogemus võimaldab Vitalil pidevalt suurendada oma autoriteeti klientide, sealhulgas suurorganisatsioonide silmis.

Lisaks firmapidudele ja pulmadele on veel mitmeid põhjuseid, et veeta ägedalt koos aega.

Vitali pooldab seda, et meie elus oleks palju värve ja positiivseid hetki, ainult sel juhul tunneme energiaküllust, inspiratsiooni ja soovi elada täiel rinnal!

Pidu

Fotogalerii