Tegelaskujude mitmekesisus

Minu tutvus lavaga algas kümnendal eluaastal, kui esinesin lastenäidendis rebasekostüümis… Mitu karakterit ja lavakostüümi olen vahetanud sellest ajast – ei jõua kokku lugedagi! Käheda häälega piraat, peente kommetega krahv uhkes ülikonnas, lõbus piloot lennukil, mis viib puhkajad paradiisisaarele …

Anda ainult parimat

Üle 20-ne aasta töötan raadios ja televisioonis, kõige rohkem aga meeldib teha tööd lähedases kontaktis publikuga. Ilma igasuguse edevuseta võin julgelt väita, et minu leivanumber on välkkiire improvisatsioon. Kuid iga professionaal teab, et igasugune improvisatsioon mängitakse eelnevalt läbi, erinevaid variante mängitakse peas läbi enne, ürituse ajal ja isegi peale seda. Alati peab proovima midagi uut ja huvitavat, võtma käsile aina raskemad ülesanded, nii tekib kogemus, mis on asjatundliku õhtujuhi töös esmatähtis.

Mitmekülgne kogemus

Teades mitmeid keeli osalen tihti ka rahvusvahelistel üritustel, olen töötanud nii Lätis, Soomes, Venemaal, Türgis, Itaalias kui ka Dominikaani Vabariigis.
Iga kord koos üritusel viibivate külalistega elan läbi emotsioonide virr-varri. See on võrratu võimalus – teha pidu Teile!